data publikacji

Na rynku jest już dostępny nowy telefon VoIP - innovaphone IP111. Urządzenie umożliwia niezwykle komfortową obsługę zaawansowanych funkcji i aplikacji.

 


Niemiecka firma innovaphone AG, lider w dziedzinie telefonii IP i rozwiązań do Unified Communications, stworzyła go specjalnie dla wymagających użytkowników, dla których ważna jest intuicyjna obsługa oraz dostęp do wszystkich nowoczesnych aplikacji Unified Communications.

Nowe rozwiązanie stanowi uzupełnienie serii terminali końcowych innovaphone, w skład której wchodzą, wyróżnione prestiżową nagrodą - red dot award: product design - telefony IP222 i IP232. 
IP111 zachwyca ergonomicznym kształtem oraz wysoką jakością wykonania, która gwarantuje wyjątkową stabilność. Terminal IP111 oferuje najnowsze funkcje telefonii IP oraz rozwiązania Unified Communications.

Duży kolorowy wyświetlacz o rozdzielczości 320 x240 oraz 12 dynamicznych klawiszy funkcyjnych zapewnia intuicyjną obsługę interfejsu użytkownika. Konstrukcja telefonu zapewnia jego elastyczne zastosowanie. IP111 zaprojektowany został jako biurkowy telefon stacjonarny z możliwością montażu na ścianie z wykorzystaniem podstawy urządzenia.
- IP111 zastępuje sprawdzony, przez wiele lat obecny na rynku model IP110 - wyjaśnia Dagmar Geer, szefowa zarządu innovaphone AG. - Stworzyliśmy nowy telefon IP111 w niższym segmencie cenowym, który wyposażony został w mnóstwo zaawansowanych funkcji i rozwiązań. W kontekście ceny sformułowanie „podstawowy model” jest uzasadnione, ale jeśli chodzi o wydajność telefonu i możliwości, jakie oferuje, należałoby go zaklasyfikować do urządzeń z najwyższej półki.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj


Telefon VoIP IP111 dostępny jest w sieci autoryzowanych dystrybutorów i sprzedawców innovaphone. Cena netto: 99 euro +19 % VAT

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0