data publikacji

Mobilny skaner ScanSnap iX100 to lekkie, uniwersalne urządzenie bezprzewodowe, które umożliwia pracownikom mobilnym digitalizować dokumenty bezpośrednio do smartfonów, tabletów, komputerów stacjonarnych (również Mac) poprzez Wi-Fi oraz udostępniać je za pośrednictwem usług w chmurze.

Ważący zaledwie 400 g i skanujący jedną stronę z szybkością 5,2 s (A4, kolor, 200/300 dpi) ScanSnap iX100 jest jak dotąd najszybszy w swojej klasie. - Coraz więcej osób pracuje poza biurem, dlatego urządzenia mobilne, takie jak tablety i smartfony, stały się standardowym wyposażeniem wielu pracowników - mówi Mike Nelson, Vice President, PFU Imaging Solutions Europe Ltd.
- Stale rozwijamy rodzinę produktów ScanSnap, by zaspokajać obecne i przyszłe potrzeby klientów – dodaje Klaus Schulz, Manager Product Marketing EMEA, PFU Imaging Solutions Europe Ltd. - Mobilni pracownicy mogą teraz skanować i przesyłać dokumenty, wizytówki albo rachunki za pośrednictwem Wi-Fi, nie martwiąc się o dostępność sieci bezprzewodowej.
Wydajny procesor GI dostarcza automatycznie retuszowane obrazy cyfrowe wysokiej jakości z dowolnego dokumentu, dostępne później w postaci pliku JPEG, PDF, PDF z aktywną funkcją wyszukiwania albo pliku Word, Excel czy PowerPoint z możliwością edycji.
ScanSnap iX100 staje się idealnym skanerem dla agentów ubezpieczeniowych, handlowców, audytorów, prawników oraz pracowników firm, muszących skanować dokumenty poza biurem. Wbudowane Wi-Fi automatycznie wykrywa i łatwo łączy się z siecią w domu, biurze czy w podróży. Użytkownicy mogą bezprzewodowo skanować dokumenty prosto do urządzeń z systemami Android czy iOS, nawet gdy w pobliżu nie ma punktu dostępowego Wi-Fi.
Skaner jest dostępny u partnerów handlowych Fujitsu od 9 września 2014 r. Zalecana cena detaliczna netto wynosi 229 euro (183 £, 297 $).


Konkurs na najlepsze selfie z okazji premiery produktu
Z okazji premiery urządzenia ScanSnap iX100 Fujitsu organizuje konkurs na najlepsze selfie, trwający od 9 września do 10 grudnia 2014 roku. Klienci, którzy zakupią w tym czasie skaner ScanSnap iX100, mogą dołączyć do zabawy, robiąc sobie zdjęcie podczas skanowania dokumentów swoim nowym urządzeniem w niecodziennej lub śmiesznej sytuacji. Do wygrania tablet Fujitsu!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
4.7