data publikacji

Najnowsze biznesowe drukarki atramentowe Epson oferują najkrótszy czas drukowania pierwszej strony w porównaniu z drukarkami laserowymi, zużywając przy tym do 90 proc. mniej energii.

Wszystkie modele Epson z nowej serii korzystają z technologii druku atramentowego, który zapewnia prostą obsługę i minimum prac konserwacyjnych
Epson wprowadza najnowszą serię urządzeń WorkForce Pro z flagowym modelem WF-C5790DWF na czele

Epson wprowadza najnowszą serię urządzeń WorkForce Pro z flagowym modelem WF-C5790DWF na czele. Urządzenia idealnie sprawdzają się w małych grupach roboczych. Do wydruku z ekranu na papier z trybu uśpienia - wystarcza jedyne siedem sekund!

Podczas druku zużywane jest do 90 proc. mniej energii w porównaniu z drukarkami laserowymi. Jednocześnie drukarka oferuje najkrótszy czas drukowania pierwszej strony – dotyczy to zarówno druku w kolorze, jak i druku czarno-białego. Przesyłając wydruk na urządzenie będące w trybie uśpienia, otrzymamy go po zaledwie siedmiu sekundach. Jest to znakomity wynik, szczególnie w porównaniu do drukarek laserowych. Również szybkość skanowania w kolorze jest najlepsza na rynku i wynosi 24 obr./min.

Wszystkie cztery modele z serii zostały zaprojektowane, by oszczędzać czas i energię oraz zwiększać produktywność. Dzięki nim w porównaniu z drukarkami laserowymi firmy mogą zaoszczędzić co najmniej połowę na kosztach wydruku jednej strony. Nowy system zasilania w atrament jest prostszy w obsłudze i pozwala na druk w dużo większych nakładach bez wymiany materiałów eksploatacyjnych. Jest to odpowiednio aż 10 tys. stron czarno-białych i 5 tys. w kolorze na jednym zasileniu w atrament w modelach PDL.

– Ta seria drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych powstała z myślą o małych grupach roboczych. Sprawdza się jednak zarówno w małych biurach, jak i dużych firmach, które stosowały urządzenia laserowe i chcą obniżyć koszty i liczbę przestojów, a także zwiększyć wydajność. Dodatkowo zmniejszają też wpływ na środowisko oraz poprawiają swój wizerunek w zakresie odpowiedzialności społecznej – podkreśla Robert Reszkowski, Business Sales Manager w Epson Europe.

Wszystkie modele z nowej serii korzystają z technologii druku atramentowego, który zapewnia prostą obsługę i minimum prac konserwacyjnych. To nie tylko zwiększa wydajność. Niewytwarzający ciepła i bezkontaktowy proces drukowania pozwala na korzystanie z różnych nośników. A skoro o nich mowa, to drukarki z tej serii mają największą na rynku standardową pojemność podajnika na papier, wynoszącą 330 arkuszy.


Stworzone z myślą o przedsiębiorstwach oferują oprogramowanie i narzędzia, spełniające potrzeby różnych użytkowników, takie jak Email Print for Enterprise, Epson Print Admin, Document Capture Pro czy Epson Device Admin. Dzięki nim funkcjonalność urządzenia znacznie wykracza poza druk i skanowanie.

Epson Open Platform oraz współpraca z niezależnymi producentami oprogramowania są źródłem dodatkowych rozwiązań, np. aplikacji do zarządzania drukiem PaperCut. Oprócz tego komunikacja NFC obsługuje druk z urządzeń mobilnych, dając użytkownikom swobodę i możliwość druku z dala od swoich biurek.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0