data publikacji

Kolekcja multifunkcjonalnych krzeseł konferencyjnych Zoo to wiosenna nowość w ofercie Profim.

Fot. Profim


Kameralne śniadanie biznesowe, sala konferencyjna czy wykładowa – to idealne przestrzenie, w których można zasiąść w Zoo.
Mnogość konfiguracji daje możliwość pełnego dopasowania krzeseł do okoliczności, w jakich będą użyte. Można połączyć je w rzędy, ponumerować i zapełnić salę konferencyjną lub audytorium. Po skończonym wydarzeniu łatwo ustawić je jedno na drugim i w szybkim tempie uporządkować przestrzeń.

– Naszym celem było zaprojektowanie rodziny krzeseł konferencyjnych, w której wszystkie konfiguracje sprawdzają się jako niezależne elementy. Na etapie koncepcji szukaliśmy takich rozwiązań, które umożliwiłyby realizacje tego założenia: wszystkie wersje, z podłokietnikami i bez, na płozie oraz na nogach, były równie ważne. Rezultatem tych działań jest kolekcja wszechstronnych krzeseł cechujących się dyskretną elegancją – mówi Paul Brooks, projektant kolekcji Zoo.

W ofercie dostępne są krzesła w wielu wariantach: na czterech nogach lub na płozie, z siedziskiem plastikowym lub tapicerowanym, oparciem plastikowym, siatkowym lub tapicerowanym, z podłokietnikami i bez.

Do wyboru jest sześć kolorowych plastików: spokojna czerń, stonowana szarość, neutralna biel, pobudzający pomarańcz, turkus lub ciepły beż.
Elementy kolorowe kolekcji to: siedzisko, oparcie, podłokietniki i stelaż.

Więcej informacji na stronie profim.pl


Kolor warto wybierać w zależności od przeznaczenia krzeseł oraz tego kto będzie ich użytkownikiem.


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0