data publikacji

Park Avenue – biurowiec powstający przy ulicy Wspólnej 70 w Warszawie – dostosuje swoją przestrzeń również do potrzeb pokolenia Millenialsów.

Park Avenue zapewni pracownikom dostęp do zielonych tarasów z panoramicznym widokiem na okolicę i pobliski park

Ekologiczne rozwiązania i nowoczesne technologie, w tym windy sterowane smarfonem, będą dostępne dla najemców już pod koniec 2018 roku.

Biurowiec Park Avenue to budynek, oferujący 14 tysięcy mkw. powierzchni biurowej klasy A (ze strefą usługową), łączący elementy wielkomiejskiej elegancji, nowoczesnych technologii i zielonej strefy wypoczynkowej, zaprojektowany specjalnie dla komfortu przyszłych użytkowników – w tym pokolenia tzw. millenialsów. Nowoczesne rozwiązania, takie jak windy OTIS Generation 2 life, z możliwością sterowania smartfonem (eCall), stanowiska do zasilania samochodów elektrycznych, czy energooszczędna klimatyzacja zaprojektowano z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach powierzchni biurowych.

Park Avenue, zgodnie z trendem biofilii, zapewni swoim najemcom i ich pracownikom dostęp do zielonych tarasów z panoramicznym widokiem na okolicę i pobliski park, mieszczących się na dachach obu skrzydeł budynku. Wyposażony w drewniane ławki oraz obsadzony ozdobnymi kwiatami, umożliwi im przyjemne spędzanie wolnego czasu, zachowując tym samym równowagę między pracą a relaksem. 

– Park Avenue, łącząc się z boczną ścianą hotelu Hampton by Hilton, tworzy pierzeję ulicy Wspólnej. Stanie się wizytówką okolicy pełnej pnących się w górę wież, z których można podziwiać dynamicznie zmieniające się centrum Warszawy. Nie jest to jednak kolejny projekt, skierowany przede wszystkim do wielkich korporacji. Naszym celem jest zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających najemców, w tym pokolenia tzw. Y - Millenialsów, czyli osób urodzonych pomiędzy 1985 a 2000 rokiem. Wyróżniających się na tle innych grup niezwykłą sprawnością w przyswajaniu nowych technologii oraz potrzebą wyboru dostępnych usług – podkreśla Joanna Schönthaler, reprezentująca inwestora Park Avenue. – Przywiązujemy szczególną uwagę do indywidualnych potrzeb naszych najemców, dlatego przestrzeń Park Avenue będzie miała ludzki wymiar, zapewniając dostęp również do strefy relaksu: zielonych tarasów.

W budynku nowo powstającego biurowca zainstalowane będą również nowoczesne windy OTIS Generation 2 life, umożliwiające swobodne sterowanie za pomocą smartfonu (eCall). Zaawansowane rozwiązania łączące wysoką wydajność oraz niskie zużycie energii, dostarczą pasażerom istotnych wskazówek, jak szybko przemieszczać się między piętrami. Umieszczony w windzie wyświetlacz z funkcją komunikatora eView dodatkowo poinformuje podróżnych o nowikach dotyczących budynku, bieżących wydarzeniach w Park Avenue oraz okolicy, takich jak koncerty, spektakle czy oferty specjalne w pobliskich restauracjach i kawiarniach.

Obiekt zostanie wykończony z zastosowaniem nowoczesnych technologii pod kątem pokolenia millenialsów – w budynku zostaną zainstalowane wszelkie udogodnienia pozwalające na aktywne korzystanie z mediów i technologii cyfrowych, ale również stanowiska do zasilania samochodów elektrycznych na parkingu podziemnym, a w doskonale doświetlonych pokojach znajdą się otwieralne okna.


Inwestycja, realizowana przez Park Avenue 2010 Sp. z o.o., przebiega zgodnie z założonym harmonogramem. Pierwsi najemcy będą mogli wprowadzić się do obiektu już pod koniec 2018 roku.


 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0