data publikacji

Samsung Business to nowa marka, która połączyć ma kompleksowe rozwiązania biznesowe dla sektora B2B.

Hadrian Baumann | prezes Samsung Electronics Polska
O roli technologii w pracy i życiu managera dyskutowali: Krzysztof Ziemiec, Maciej Filipkowski z Samsung Polska i Cezary Smorszczewski

W ramach Samsung Business mają znaleźć się rozwiązania, skierowane do konkretnych sektorów i ich potrzeb (m.in. sprzedaż detaliczna, edukacja, hotelarstwo i gastronomia, transport i logistyka).

Samsung Business stanowi rozszerzenie i połączenie wszystkich rozwiązań biznesowych firmy Samsung, w tym;
- Samsung KNOX w zakresie bezpieczeństwa i zarządzania mobilnością w przedsiębiorstwach,
- rozwiązań Samsung SMART Signage,
- technologii druku oraz innych ofert biznesowych zoptymalizowanych pod kątem gotowości do zastosowania w przedsiębiorstwach.

Marka Samsung Business pogłębia zaangażowanie firmy Samsung w działania na rzecz zapewniania rozwiązań biznesowych z odpowiednim dla przedsiębiorstw poziomem bezpieczeństwa, jakości i niezawodności w świecie połączonym globalną siecią.

– Samsung Business to nowy sposób myślenia o kliencie oraz zupełnie nowy sposób dialogu z klientem – wyjaśnia Łukasz Kosuniak, Enterprise Marketing Manager w Samsung Polska. – Dzięki cyfrowej organizacji, innowacjom i technologiom można zwiększyć efektywność firmy.
Żyjemy w czasach ogromnego rozwoju cyfrowego oraz mobilnych urządzeń, wykorzystywanych nie tylko do rozrywki, ale też do pracy, komunikowania się ze współpracownikami. Tzw. Digital Natives (czyli młode pokolenie, które obrazowo mówiąc, „urodziło się z tabletem w dłoni”, już niedługo będzie zasilać szeregi firm i przedsiębiorstw. Jak wyliczają specjaliści, już za siedem lat ci nowi pracownicy będą liczną, blisko miliardową grupą.

– Biznes się zmienia – podkreśla Hadrian Baumann, prezes Samsung Electronics Polska. – A cyfrowy biznes to dla firmy zmiana, wyzwanie, ale też i szansa. Nie warto więc zwlekać ze zmianą. Next is now, przyszłość dzieje się już teraz!


Dodatkowe informacje na temat rozwiązań Samsung Business można znaleźć tutaj



 

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0