data publikacji

ROLLY to przenośna i funkcjonalna klawiatura LG, która pozwoli na komfortową pracę na urządzeniach mobilnych.

Klawiatura jest wyposażona w rozkładaną podstawką pod smartfon lub tablet
Łatwa do przenoszenia „listwa“ bez trudu zmieści się w torebce lub aktówce

Firma LG Electronics (LG) wprowadzi pierwszą w branży, sztywną i przystosowaną do rolowania klawiaturę bezprzewodową, która zostanie zaprezentowana na IFA 2015 w Berlinie.
Klawiatura Rolly Keyboard (model KBB-700) od LG może być składana wzdłuż czterech rzędów przycisków, dzięki czemu powstaje łatwa do przenoszenia „listwa“, bez trudu mieszcząca się w torebce lub aktówce.

Klawiatura Rolly Keyboard jest wyposażona w przyciski z kontrastowymi oznaczeniami oraz rozkładaną podstawką pod urządzenie mobilne – smartfon lub tablet.
Pisanie na niej jest bardzo wygodne, ponieważ rozstaw klawiszy wynoszący 17 mm jest tylko o 1 mm mniejszy, niż w przypadku większości klawiatur komputerów stacjonarnych. Klawiaturę wykonano z odpornego na uderzenia i trwałego poliwęglanu oraz z czarnego tworzywa ABS. Ważnym atutem klawiatury jest też wyraźnie wyczuwalny skok przycisków, który nie występuje w elastycznych klawiaturach z silikonu.
Klawiatura jest wyposażona w dwa wytrzymałe ramiona utrzymujące smartfon lub tablet w pozycji pionowej.

Gdy klawiatura Rolly Keyboard zostanie rozłożona, włącza się funkcja automatycznego parowania, pozwalająca na łatwe podłączenie dwóch różnych urządzeń z interfejsem Bluetooth 3.0. Ponadto podłączone urządzenia można przełączać jednym naciśnięciem przycisku.

Klawiatura jest zasilana jedną baterią AAA, która przy przeciętnym użytkowaniu wystarcza nawet na trzy miesiące.

– Klawiatura LG Rolly Keyboard jest jednym z wielu urządzeń wejściowych klasy premium, które zaprezentujemy w najbliższych miesiącach w miarę poszerzania naszej oferty akcesoriów. Naszym celem było opracowanie produktu, który zwiększy wartość użytkową smartfonów oraz tabletów LG, a jednocześnie będzie wyróżniał się niespotykaną dotąd konstrukcją – komentuje Seo Young-jae, wiceprezes ds. innowacyjnych urządzeń osobistych działu LG Electronics Mobile Communications.


Informacje o cenach oraz dostępności będą podawane wraz z rozpoczęciem sprzedaży. Odwiedzający targi IFA 2015 w dniach 4-9 września będą mogli obejrzeć Rolly Keyboard na stanowisku firmy LG w hali 18 Targów Berlińskich.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
5.0